(068)668-97-90; (044)592-75-16

Переоцінка основних засобів підприємства

Виконуємо роботи з переоцінки основних фондів підприємств, як для національного обліку відповідно до ПСБО, так і для міжнародних стандартів (відповідно до МСФЗ).

Для початку робіт необхідні такі документи:

Коли потрібно робити переоцінку ОЗ

  • Необхідність оптимізації податкового обліку підприємства
  • Для вигідного продажу підприємства
  • Вихід підприємства на МСФЗ

Досвід

Наші експерти мають досвід роботи з аудиторськими компаніями великої четвірки. Ми оцінювали підприємства різних галузей – харчова, кондитерська, сільськогосподарська, гірничо-видобувна, металургійна та ін.

Ціна за послуги з переоцінки обмовляється в кожному індивідуальному випадку. З орієнтовною вартістю на всі послуги можете ознайомитися перейшовши за посиланням

Залишилися питання? Залишайте свій контактний номер і ми з вами найближчим часом зв’яжемося

Коротко про переоцінку основних фондів

Переоцінка підприємств в основному виконується на підставі рішення керівництва організації.

Основні цілі переоцінки:

  • Оптимізувати сплачувані податки.
  • Визначити справедливу ринкову вартість активів, вартість на які значно змінилася з моменту їх купівлі. Фактично, результат проведеної переоцінки відображає дійсну вартість власників бізнесу.
  • Для того, щоб вести переговори про справедливу вартість активів компанії до злиття або поглинання іншою компанією.
  • Коли компанія має намір взяти кредит у банку або фінансової установи, заклавши свої основні засоби. Правильна переоцінка активів дозволить компанії отримати вищу суму кредиту.
  • Якщо компанія хоче продати один з своїх активів, вона переоцінюється для підготовки до переговорів про продаж.

Ця процедура може здійснюватися згідно міжнародного обліку або національного. Переоцінка за МСФЗ погоджується міжнародними аудиторськими компаніями.

Під час переоцінок в основному виконавець співпрацює з головним бухгалтером, фінансовим або генеральним директором, тобто з особами, які приймають стратегічні рішення компанії.

Про необхідність проведення робіт по визначенню переоціненої вартості, можна познайомитися в статті А чи варто проводити переоцінку?

Процедура переоцінки виконується, спираючись на методики, стандарти і законодавство. В основному, підприємства, які підлягають переоцінці активів, як мінімум вимагають проведення оцінки автомобилів, нерухомості та різного обладнання.

Даний вид робіт є дуже трудомістким і об’ємним, досить багато часу може займати сам огляд об’єктів. Наприклад, оцінювач повинен провести огляд об’єктів обладнання, нерухомості і транспорту, вивчити технічну документацію і виконати фотофіксацію. Далі має бути тривала робота з аналізу ринку оцінюваних об’єктів і копітке виконання розрахунків вартості основних засобів. Вартість послуг з переоцінки розраховується виходячи зі складності і специфічності переліку об’єктів, встановлених термінів на виконання робіт і кількості об’єктів.

Даних про те, як довго робити переоцінку основних фондів немає, вони для кожного випадку свої. Тривалість виконання робіт залежить від виду діяльності підприємства, його масштабів, місця розташування та обладнання, яке необхідно оцінити. В середньому переоцінка може займати від 14 днів до декількох місяців роботи.

Фахівці оцінювачі мають право виконувати переоцінку в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі та в будь-якому місті України.

Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше