(068)668-97-90; (044)592-75-16

Оцінка землі

Складаємо звіти з оцінки вартості земельної ділянки, виконуємо роботу якісно і у визначені терміни

Вартість оцінки земельної ділянки від 450 грн. З орієнтовними цінами на всі послуги, ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням

Для повноцінної консультації, будь ласка, залишайте свій контактний номер, і ми оперативно з вами зв’яжемося

По будь-яких питань, дзвоніть: +38(068)668-97-90 або +38(044)592-75-16

Оцінювачу землі для визначення ринкової вартості потрібні такі документи:

  • Копія витягу з державного земельного кадастру або копія державного акта на право власності на землю
  • Копія паспорта власника земельної ділянки

Для виконання оцінки земельних ділянок виконавець повинен мати кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Коли потрібна експертна оцінка земельної ділянки

  • Під час купівлі-продажу земельних ділянок
  • У разі передачі земельної ділянки в заставу банку
  • Під час приватизації земельної ділянки
  • Для суду, під час різного роду судових спорів
  • Під час виконання переоцінки основних фондів підприємства

Коротко про оцінку землі

Зараз оцінка землі користується великою популярністю. Це пов’язано з великою кількістю угод в передмістях і селах. Земельні ділянки це теж нерухомість, але оцінка нерухомості виконується за цілком іншим правилам і контролюється іншим держорганом.

Кваліфікаційне свідоцтво за напрямом «Оцінка земельних ділянок», яке надане органом, контролюючим земельні питання, дозволяє його власникові складати звіти по оцінці. Оцінювач може виконувати роботи в складі компанії, яка має в своєму штаті сертифікованих землевпорядників та оцінювачів. У недалекому минулому ця діяльність ліцензувалася Держкомземом України.

Оцінку земельної ділянки роблять в основному для:

– сплати податків при купівлі та продажу;

– постановці на баланс организацій;

викупу земель, які належать державі чи міській владі;

– пред’явлення в суді;

– розрахунку вартості при кредитуванні в банках під заставу.

Ціна на послуги з оцінки землі залежить від багатьох факторів: кому належить – приватній особі, державі або знаходиться в комунальній власності; яке цільове призначення ділянки; чи розвинутий ринок продажів в місці розташування об’єкта; чи вільна ділянка від забудови і багато інших.

Виконання цього виду робіт вимагає від оцінювача високого професіоналізму, а від замовника зібрати повну інформацію про об’єкт. Адже на вартість земельної ділянки впливають не тільки його місце розташування, а й наявність підведених комунікацій. Потрібно враховувати обмежувальні умови використання ділянки (наприклад охоронні зони навколо повітряних ЛЕП або інженерних комунікацій тепломережі або водопроводу вздовж ділянки), що не дасть повноцінно використовувати всю площу ділянки. Ці обмеження прописані в спеціальних документах.

Якщо на землі знаходяться різні будівлі, то для визначення вартості може знадобитися довідка довільного формату, складена організацією. У ній вказується яку суму витратило підприємство на комунальні послуги та поточний ремонт за рік експлуатації. Цей документ  також повинен містити назву організації власника, повну адресу місця розташування та інвентарний номер будівлі. Завіряється підписами керівників і печаткою підприємства.

Під час визначення вартості землі фахівець повинен враховувати цільове призначення земельної ділянки (одна з головних характеристик формування ціни), тип рельєфу, забудову та її стан, якої форми ділянка і обтяження / обмеження прав користування. Для правильного виконання роботи фахівець повинен обстежити самостійно об’єкт.

Оціночна компанія має право виконувати експертну оцінку землі не тільки в будь-якому районі міста Київ та Київській області, але і по всій території України.

Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше