(068)668-97-90; (044)592-75-16

Експертна оцінка обладнання

Складання звітів про експертну оцінку машин і обладнання для будь-якої мети

Документи, необхідні для виконання робіт з визначення ринкової вартості машин і устаткування:

Перелік обладнання, що підлягає оцінці, із зазначенням дати введення в експлуатацію, початкової і залишкової вартостей, а також повного його маркування. Кожен окремий випадок індивідуальний, тому іноді даний список може бути доповнений іншими документами.

Експертну оцінку вартості обладнання може виконати оцінювач, який має кваліфікаційне свідоцтво за напрямом «Оцінка машин і обладнання».

Вартість послуг з оцінки обладнання від 500 грн за звіт. У разі великої кількості, представлених до оцінки об’єктів – для визначення вартості робіт, нам потрібно ознайомитися з переліком оцінюваних об’єктів. З орієнтовними цінами на усі послуги ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням

Ми з радістю дамо відповіді на ваші питання. Для цього, залишайте свій номер телефону і ми з вами оперативно зв’яжемося.

По будь-яких питань, дзвоніть: +38(068)668-97-90 або +38(044)592-75-16

Коли потрібна незалежна оцінка обладнання

  • Постановки обладнання на бухгалтерський облік
  • Для оформлення продажу обладнання
  • Для страхування
  • При передачі обладнання в заставу

Основне про оцінку обладнання

Експертна оцінка обладнання вимагає від фахівця знань і компетентності в інженерних, технічних і точних науках.

Спеціаліст повинен вміти класифікувати обладнання по галузях, типам і продуктивності. Наприклад, верстати бувають токарні, свердлильні, відрізні, токарно-гвинторізні, шліфувальні та інші. Також деякі моделі можуть відрізнятися комплектаціями і додатковими пристроями управління. Основою вихідних даних є марка і модель верстата, а також його комплектація, всі ці дані разом з технічними параметрами можна взяти з технічного паспорту станка. Інший приклад, оцінка кран-балок. Їх основні характеристики – це вантажопідйомність, довжина прольоту і їх кількість, тип (підвісна або опорна), завод виробник.

Також, експерту потрібно знати статистичні дані, тому що іноді необхідно індексувати історичну вартість обладнання.

Як і в інших областях і спеціальностях, основним критерієм якості звіту і оперативності складання є досвід у виконанні аналогічної роботи. Це дозволить максимально швидко впоратися із завданням і скласти звіт грамотно і у відповідності з усіма вимогами. А це дасть найбільшу ймовірність отримання позитивної рецензії на звіт (в разі необхідності її проведення).

В основному оцінку обладнання роблять для:

переоцінки основних засобів;

– розрахунку суми застави для банківських установ;

– внесення обладнання на баланс організації;

– розрахунку величини податків;

– розрахунку орендної плати за майно, яке належить місту чи державі;

– приватизації державного чи комунального майна.

Право здійснювати оцінку дає кваліфікаційне свідоцтво за напрямом «оцінка машин і обладнання». Цей документ підтверджує, що фахівець закінчив курси за відповідним напрямом, пройшов річне стажування і успішно здав комісії іспит.

Даний вид робіт є дуже трудомістким, особливо якщо говорити про оцінку обладнання крупної организації, коли потрібно оцінити декілька тисяч одиниць. Ціна на послуги з оцінки обладнання залежить від складності обладнання, кількості об’єктів, представлених до оцінки і наявності інформації про ціни на первинному і вторинному ринках на аналогічне устаткування.

Виїзд на огляд обладнання при його оцінці є обов’язковим. Адже оцінювач повинен повністю ідентифікувати об’єкти, зіставити дані, подані замовником у документах з інформацією на табличках обладнання, уважно оглянути об’єкт на наявність пошкоджень і визначити в якому стані він знаходиться. Якість виконаного огляду впливатиме на результати виконаних розрахунків.

Оцінка обладнання може виконуватися як в Києві, так і в будь-якому іншому місті України, а відрядження під час оцінки великих підприємств для оцінювача дуже звичні.

Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше