(068)668-97-90; (044)592-75-16

Оцінка ЦМК, бізнесу і корпоративних прав

Виконуємо роботи по оцінці бізнесу, ЦМК і корпоративних прав підприємств.

Необхідні документи визначаються індивідуально в кожному конкретному випадку.

Серед основних необхідних документів можна виділити:

  • Перелік об’єктів основних засобів підприємств із зазначенням дати введення в експлуатацію, початкової і залишкової вартостей.
  • Копія балансу підприємства.
  • Копія звіту про фінансові результати за 2 останніх роки
  • Звіт про рух грошових коштів
  • Копія статуту підприємства

Ціни на послуги визначаються індивідуально в кожному конкретному випадку.

Ціна на послуги з оцінки цього напрямку починається з вартості від 1500 грн. З орієнтовними цінами на усі послуги ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням

Для детальної консультації залишайте свої контактні дані, ми оперативно з вами зв’яжемося

Коротко про даний вид оцінки

Оцінку цілісних майнових комплексів (ЦМК) і бізнесу можна віднести до однієї категорії. Результатом виконаної роботи є визначення вартості ЦМК, бізнесу або корпоративних прав та складання звіту про експертну грошову оцінку. Основними цілями цих видів оцінки є покупка продаж бізнесу або його частки, результати оцінки використовуються під час злиттів і поглинань підприємств, визначення вартості підприємства для інвесторів або для здійснення фінансування, визначення вартості страхування організації та інші.

Оцінку бізнесу і корпоративних прав має право виконувати оцінювач з відкритими напрямками по оцінці цілісних майнових комплексів та майнових прав.

Виконання розрахунків і складання звіту за цими видами оцінки вимагає від виконавця високого рівня знань методик оцінки та вміння аналізувати і збирати інформацію про цілі галузі бізнесу.

Для того, щоб правильно і точно здійснити розрахунки, оцінювач повинен поглибитися в сферу діяльності організації, досліджувати галузеву інформацію, юридичні документи, фінансову інформацію і ринкові дані.

Одним з основних етапів, без якого не може виконуватися цей вид оцінки – це вивчення та аналіз фінансової звітності організації. Надалі ці дані будуть основою для формування вартості об’єкта.

Крім цього, оцінювачу необхідно надати повний перелік майна підприємства, який буде оцінюватися. Оцінка, наприклад, земельних ділянок здійснюється за методикою оцінки землі. У більшості випадків в переліку об’єктів, що підлягають оцінці знаходитимуться будівлі, обладнання та транспортні засоби.

Експертна оцінка бізнесу (ЦМК) та корпоративних прав може виконуватися на підставі порівняльного, витратного або дохідного підходів.

Оцінювач зобов’язаний виконати обстеження оцінюваного підприємства, тобто зробити огляд наданого до оцінки переліку, виконати фотозвіт основних засобів. Замовник в свою чергу, повинен надати таку можливість. Це дозволить отримати необхідні дані і коректно виконати роботу.

Оцінка бізнесу (цілісного майнового комплексу) і корпоративних прав може бути виконана в Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Дніпрі, Львові та будь-якому іншому місті України. Оцінювач має право вести свою діяльність по всій країні.

Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше