(068)668-97-90; (044)592-75-16

НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА І КОНСАЛТИНГ

Складання звітів про експертну оцінку для будь-яких цілей, якісно і у встановлений термін

9 років досвіду

9 років досвіду

оперативно

Оперативно

якісно

Якісно

досвід оцінки об'єктів різних галузей

Досвід оцінки об’єктів різних галузей

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Повне консультування

Повне консультування

Наша організація ТОВ “Оціночна компанія “Провідна” виконує наступні види робіт:

Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

У більшості випадків оцінка вартості квартири, будинку виконується з метою здійснення цивільно-правових угод та отримання кредитних коштів в банках…

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Даний розділ стосується таких об’єктів нерухомості, як комерційна, складська, виробнича, а також спеціалізована. В основному даний вид оцінки виконується з метою здійснення операцій з нерухомістю, отримання кредитних коштів в банківських установах…

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Експертна оцінка земельних ділянок найчастіше виконується з метою здійснення цивільно-правових угод, застави в банках…

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Незалежна оцінка обладнання здійснюється при здійсненні цивільно-правових угод, отримання кредитних коштів під заставу…

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Незалежна експертна оцінка автомобілів і спецтехніки здійснюється під час здійснення різних угод, застав в банках…

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів дозволяє оптимізувати податки, визначити реальну вартість підприємства з метою отримання коштів від інвестора, підготовити бухгалтерську звітність згідно з ПСБО і МСФЗ…

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Незалежна оцінка обладнання здійснюється при здійсненні цивільно-правових угод, отриманні кредитних коштів під заставу, з метою отримання можливих засобів від інвестора…

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Незалежна оцінка обладнання здійснюється при здійсненні цивільно-правових угод…

Детальніше

Чому ми?

  • Якісно виконуємо роботу – досвід в консалтингу та експертній оцінці понад 9 років.
  • Доступні ціни та стислі терміни виконання робіт.
  • Практичний досвід оцінки об’єктів різних галузей промисловості (сільськогосподарські підприємства, підприємства гірничо-видобувної, енергетичної, харчової промисловості та кондитерські підприємства).
  • Будь-який зручний спосіб оплати.

Ціни на послуги з незалежної оцінки:

Послуга Вартість
Оцінка квартири від 400 грн.
Оцінка будинку, гаража від 400 грн.
Оцінка комерційної нерухомості від 700 грн.
Оцінка земельних ділянок (від 15 соток) від 450 грн.
Оцінка обладнання (в залежності від кількості одиниць) від 500 грн.
Оцінка автомобіля від 350 грн.
Оцінка спецтехніки від 500 грн.
Переоцінка основних засобів підприємства (в залежності від кількості одиниць) договірна
Оцінка бізнесу, ЦМК і корпоративних прав договірна
Оцінка НМА та інтелектуальної власності договірна

Залишайте заявку і отримайте повну консультацію з вашого питання

Дещо про оцінку і оцінювачів

Незважаючи на те, що професію оцінювача вважають молодою, вона почала своє зародження в 18 сторіччі і має англійські коріння, на той момент вона з’явилася в спрощеному вигляді. А в 1831 році в США з’явилася установа з будівництва і кредитування, яка мала зародкові форми сучасної оцінки.

Подальший розвиток професії був у 1950-1960-і роки, коли активно будувалися житлові будинки, потім в 80-90-і роки з’явилися проблеми з економікою, в тому числі через високі ризики і завищену вартість на нерухомість за невигідними ставками на кредити.

Як зазвичай трапляється, проблема змушує задуматися, як її можна вирішити і підштовхнути до активних дій. Так стала розвиватися професія оцінки і тепер ми перебуваємо на абсолютно новому етапі, з законодавчо затвердженими національними та міжнародними нормами.

Зараз експертну оцінку роблять в різних випадках (під час угод з купівлі, продажу будівель, приміщень, автомобілів, постановки на бухгалтерський облік майна підприємства, переоцінки для оптимізації податків і звітності, придбання державного або комунального майна, для отримання кредитних коштів, заклавши своє майно, для страхування і в інших випадках).

Використовують оцінку фахівці різних галузей, в основному це різні директори, юристи, бухгалтера, і засновники великих холдингів, крім цього, оцінку проводить практично кожна людина, адже хоч раз в житті вона робить таке серйозне придбання як квартира або автомобіль.

У оцінювачів є кілька спеціалізацій. Наприклад, є фахівці з незалежної оцінки нерухомості, обладнання, автомобілів, земельних ділянок, бізнесу і нематеріальних активів.

Щоб бути допущеним до роботи і мати право складати звіти по експертній оцінці, експерт має одержати кваліфікаційне свідоцтво, яке підтверджується успішним складанням іспиту, що показує високий рівень знань по кожному з напрямків в оцінці.

ФДМ видає документ, який дозволяє спеціалісту виконувати оцінку об’єктів нерухомості, бізнесу, автомобілів, обладнання, і нематеріальних активів. Дані про кожного оцінювача вносять до спеціального реєстру.

Незалежну експертну оцінку землі виконує фахівець зі свідоцтвом, яке дає право працювати в оцінці земельних ділянок. Цей документ видає орган, який контролює земельні питання. Ця робота може виконуватися компанією, яка має в штаті землевпорядників та оцінювачів з відповідними сертифікатами. Раніше землеоціночні роботи виконувалися фірмами за ліцензією (зараз цю умову скасували).

Є 3 методи в незалежній експертній оцінці, які дозволяють розрахувати вартість об’єктів:

– порівняльний – оцінювач шукає аналогічні об’єкти в газетах, інтернеті, інших джерелах. Уточнює інформацію і вносить необхідні коригування;

– прибутковий або доходний – фахівець припускає, скільки грошей принесе об’єкт. Це основа для визначення вартості, потім проводить розрахунки;

– витратний – експерт виконує розрахунок, подібний кошторису на будівництво дуже схожого на об’єкт оцінки майна, цю вартість він коригує на знос.

Фахівці, у яких відкриті відповідні напрямки в кваліфікаційних свідоцтвах, можуть виконувати роботи з оцінки в Києві, містах Київської області і навіть в будь-якому місті України.