(068)668-97-90; (044)592-75-16

Терміни виконання робіт по експертній оцінці

Середні терміни виконання оціночних робіт і що на них впливає

Відразу ж на початку статті повідомимо про те, що конкретних термінів виконання робіт по експертній оцінці немає. Кожен об’єкт індивідуальний, а терміни залежать від мету оцінки, виду об’єкта (які роботи потрібно виконати – наприклад на складання звіту з оцінки нерухомості потрібно кілька днів, а для переоцінки основних засобів для бухгалтерського обліку кілька тижнів чи навіть місяців), обсягу робіт і наданої вихідної інформації.

Орієнтовні терміни на типові об’єкти

– оцінка квартири, будинку може бути виконана в день замовлення;

оцінка комерційної нерухомості – 1-2 дні;

незалежна експертна оцінка земельної ділянки – 1 день;

– оцінка автомобіля – в день замовлення;

– оцінка обладнання (типове серійне обладнання) – 1 день;

– переоцінка основних засобів – в залежності від кількості одиниць, представлених до оцінки;

– терміни складання звіту з оцінки ЦМК, бізнесу і корпоративних прав залежать від багатьох факторів, але в основному не менше 5 днів.

Що впливає на кількість витрачених днів

  1. Мета оцінки. Кількість методів розрахунку може відрізнятися в залежності від цілей виконання звіту про оцінку.
  2. Повнота наданої інформації замовником. У деяких випадках замовник, з деяких причин, не може надати всю необхідну інформацію оцінювачу. Це збільшує терміни виконання робіт.
  3. Помилки в нормативній та технічній документації забирають у виконавця додатковий час на вивчення і потребує внесення обмежень в звіт. Відповідно термін складання звіту в такому випадку може бути збільшений.
  4. Оцінка нетипових об’єктів забирає більше часу.

Висновки

Щоб точно дізнатися скільки потрібно часу на складання звіту можна орієнтуватися на терміни, наведені в цій статті, але щоб точно визначити скільки потрібно часу, бажано обговорити деталі з експертом, повідомити йому мету оцінки і в деяких випадках надати документи об’єктів, які потрібно оцінити.

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар