(068)668-97-90; (044)592-75-16

Термін дії звіту про оцінку майна

termin-dii-zvitu-pro-ocinku-majna

Чому термін дії звіту про оцінку майна обмежений

Хоч це і не продукт харчування, але звіт про оцінку теж має свій термін придатності. У більшості випадків під час проведення експертної оцінки визначається ринкова вартість об’єкта. Саме поняття ринкової вартості має на увазі те, що ринок усе ще зазнає змін у часі. Він залежить від попиту і пропозиції на об’єкт, від економічної та політичної ситуації в країні. До того ж, значний вплив на вартість надають скачки нашої валюти по відношенню до долару. Іноді ситуація може істотно змінитися протягом декількох місяців. З цієї причини кожен звіт має термін дії, навіть в тому випадку, якщо оцінювач не вказав в письмовій формі скільки буде діяти його звіт.

Терміни дії звітів про оцінку

Спеціаліст у своїй роботі повинен вказувати дату проведення оцінки (на цей момент проводиться аналіз ринку і приймається курс валют відповідно до НБУ) і дату складання звіту. Найчастіше дата складання звіту і є датою, від якої визначають термін дії звіту. Пів року – це дата дії більшості звітів про незалежну оцінку нерухомості, обладнання та транспорту. Навіть під час проведення оцінки квартири і автомобіля, ціни на які можуть бути схильні до коливань і відрізнятися в залежності від пори року, період дії оцінки теж становить 6 місяців. При чому тут не має значення мета проведення оцінки. Правда у деяких банків є вимоги до експертів-оцінювачів, щоб ті вказували 3 місячну дію звіту, тим самим мотивуючи клієнта швидше подавати всі необхідні документи.

Те ж правило відноситься і до оцінки нерухомості комунальної та державної власності (дійсні ці звіти протягом 6 місяців). Ці звіти також повинні бути подані до відповідних структур якнайшвидше. Адже в цьому випадку потрібно розуміти, що звіти надходять на перевірку не відразу, а їх рецензування обов’язково.

У деяких випадках, термін дії звітів про оцінку акцій можуть бути дійсні до півтора років.

Висновки

Замовляючи оцінку, потрібно розуміти, що вона має свій термін придатності і бажано подавати її за місцем призначення максимально швидко. Існує така процедура, як актуалізація звітів про оцінку, які припинили свою дію у часі. Однак це окрема процедура, яка коштує грошей і вимагає часу на її виконання. Іноді ця робота займає практично такий же час, як і проведення оцінки в перший раз.

Якщо Вас зацікавила послуга експертної оцінки або Ви хочете проконсультуватися, будь ласка, звертайтеся за телефонами +38 (068) 668-97-90 або +38 (044) 592-75-16.

 

Орієнтовна вартість на послуги (* вартість може відрізнятися в залежності від мети оцінки і від індивідуальних властивостей об’єкта оцінки).

Найменування послуги Строки Стоимость
Оцінка квартири від 1 дня від 450 грн.
Оцінка земельної ділянки від 1 дня від 450 грн.
Оцінка дому від 1 дня від 500 грн.
Оцінка комерційної нерухомості від 1 дня від 700 грн.
Оцінка нерухомості в коммунальній власності від 2 дней від 1500 грн.
Оцінка обладнання від 1 дня від 500 грн.
Оцінка автомобіля для продажу від 1 дня від 400 грн.
Оцінка автомобіля для митниці від 1 дня від 1500 грн.


Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар