(068)668-97-90; (044)592-75-16
Витрати і деякі моменти про розмитнення автомобілів Скільки в середньому коштує розмитнити автомобіль і що на це впливає? Під пільгове...
У цій статті ви дізнаєтеся які %-ти від вартості угоди потрібно платити при здійсненні різних цивільно-правових угод з різними видами майна.
Незалежна експертна оцінка дозволяє у випадку з судовими розглядами довести вартість об'єкта, за яким ведеться діловодство.
У цій статті ви дізнаєтеся чому термін дії звіту про оцінку майна обмежений та як довго звіт залишається дійсним.
Оцінка державного майна виконується в основному для приватизації об'єкта або визначення орендної плати. Розрахована вартість, є стартовою.
Поняття оцінки нерухомості онлайн означає визначення попередньої вартості фахівцем до проведення будь-яких розрахунків.
Оперативна оцінка ґрунтується на інтуїції і припущеннях оцінювача. Виконавець не зможе гарантувати, що вартість в звіті буде збігатися з озвученою.
У цій статті ви дізнаєтеся навіщо потрібна рецензія до звіту про експертну грошову оцінку, хто її може виконувати і що рецензія з себе представляє.
У цій статті ви ознайомитесь щодо можливості використання експертної оцінки різних об'єктів для трансфертного ціноутворення.
У цій статті ви дізнаєтеся про те, яку інформацію повинен мати якісний звіт про експертну грошову оцінку майна. Це дозволить вам правильно вибрати виконавця.
Страница 1 из 41234