(068)668-97-90; (044)592-75-16

Що значить оцінка нерухомості онлайн

Поняття оцінки нерухомості online

Зараз з’явилося таке нове поняття як оцінка нерухомості on-line. Що ж воно означає і чи має право на існування? Раніше в обов’язковому порядку під час проведення експертної оцінки проводився огляд об’єкта. Взагалі, якщо говорити об’єктивно, то для правильного визначення вартості, оглядати нерухомість потрібно. Це допоможе визначити технічний стан оцінюваного будинку, зрозуміти в якому стані знаходиться прилегла територія, при необхідності дозволить прорахувати людино-потік на даній території. Ці всі показники роблять значний вплив на формування вартості.

По суті, оцінка онлайн – це середня вартість аналогічних об’єктів, які представлені до продажу. В основному, грунтуючись на своєму досвіді, або виходячи з наявної напрацьованої бази даних, фахівець може повідомити клієнту про середню вартість схожих на оцінюваний об’єктів.

В якому випадку оцінка будівлі онлайн може бути корисною?

Повністю заперечувати право на життя цього методу не варто. У деяких випадках, дуже раціонально звернутися до оцінювача за попередньою консультацією. Наприклад, ці дані допоможуть зрозуміти, а чи варто взагалі робити оцінку? Це може бути актуально перед виконанням оцінки різних об’єктів під заставу в банку.

Оцінка квартири онлайн

Найбільш популярним видом цього типу оцінки є оцінка квартир. Особливо це відноситься до типових квартир з розвиненим відкритим ринком. Під типовими квартирами мається на увазі стандартне планування (наприклад, трикімнатна квартира в панельному будинку з плануванням 2 + 1, де одна кімната прохідна). На ринку Києва таке планування є дуже поширеним і аналогічні об’єкти можна знайти в практично кожному мікрорайоні. В цьому випадку оцінювач зможе спрогнозувати вартість з невеликим відхиленням.

Оцінка нежитлової нерухомості он-лайн

Для такого виду нерухомості визначити вартість об’єкта важче (в порівнянні з житловим фондом – квартирами). Тут потрібно надати більший обсяг інформації, так як в основному такі об’єкти більш різноманітні і мають більше факторів, які формують вартість.

Висновки

Даний вид оцінки носить консультаційний характер. Спеціаліст може лише підказати в якому діапазоні може бути оцінена нерухомість, але не дасть гарантій, що в звіті буде вказана ця вартість. У деяких випадках, є сенс звертатися до оцінювача за такою послугою, зокрема перед тим, як приступати до збору документів для застави нерухомості, щоб зрозуміти, а чи є сенс затівати тяганину з документами в банку і чи достатню суму ви зможете отримати. Також, варто врахувати, що банк видає під заставу не повну суму, а лише певний відсоток від вартості, визначеної оцінювачем. Ця величина відрізняється в кожному конкретному випадку і залежить від історії клієнта, його рівня зарплати та інших даних.Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар