(068)668-97-90; (044)592-75-16

Оцінка нерухомості всіх видів

Виконуємо звіти по експертній оцінці нерухомості для різних цілей, швидко і якісно

Необхідні документи для виконання незалежної експертної оцінки нерухомого майна:

  • Копія правовстановлюючих документів (витяг, свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарування, міни)
  • Копія технічного паспорта БТІ на приміщення
  • Копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи

У яких випадках необхідно виконати експертну оцінку нерухомості

  • Під час купівлі-продажу нерухомості.
  • Виконання переоцінки основних фондів підприємства.
  • При передачі нерухомості в заставу банку.
Оцінка нежитлової нерухомості за ціною від 700 грн. Вартість оцінки житлової нерухомості від 300 грн. З орієнтовними цінами на усі послуги ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням

Залишились питання? Залишайте заявку і ми повноцінно проконсультуємо

Для чого і як виконує оцінювач оцінку нерухомості

Щоб розібратися, що таке оцінка нерухомості, потрібно дізнатися для чого її виконують і як. Різного роду нежитлову нерухомість оцінюють:

а) під час угод, щоб заплатити податки;

б) щоб бухгалтер зміг поставити на рахунок обліку будівлю, або розрахувати вартість під час переоцінок;

в) коли потрібно отримати кредит під заставу приміщення;

г) у випадках виникнення судових суперечок в різних випадках;

д) для з’ясування вартості об’єкта комунальної власності, щоб місцеві органи влади порахували скільки повинна заплатити за об’єкт зацікавлена людина або підприємство, або скільки він повинен платити за оренду приміщення;

е) під час приватизації будівель, які належать державі.

Кожен оцінюваний об’єкт унікальний, тому важко сказати в які терміни може вкластися експерт фахівець, але з усередненими витратами часу можна ознайомитися в статті.

Для того, щоб грамотно виконати роботу і точно розрахувати вартість, експерт повинен зробити обстеження об’єкта, вивчити його стан, подивитися, які об’єкти знаходяться поруч і на облаштування території навколо.

Перед оцінювачем стоїть вибір основного підходу для визначення вартості нерухомості: витратний (метод полягає в тому, скільки буде коштувати побудувати така ж будівля в такому ж стані як оцінюється), доходний (його сенс у відповіді на питання – який дохід буде приносити ця нерухомість, якщо її здавати в оренду?); порівняльний (оцінювач шукає схожі об’єкти продажів, робить аналіз ринку, а потім коригує вартість і виконує розрахунок. Цей метод є єдиним можливим способом при оцінці квартир).

Також, нерухомість – це різні споруди, як комунальних служб, так і виробничих підприємств (таких як, будівлі галерей, естакади, перехідні мости, залізничні колії, димові труби, газопроводи, трубопроводи, огорожі та багато інших).

Звіт в обов’язковому порядку складається за вимогами нормативних актів законодавства. Обов’язково повинен містити висновки про вартість, закріплені печаткою компанії і підписом оцінювача, а в додатках крім документів на об’єкт, повинні бути підшиті кваліфікаційні свідоцтва оцінювача виконавця, з підвищенням кваліфікації і документ про реєстрацію фахівця в Фонді державного майна України, а також сертифікат компанії виконавця.

Оціночна компанія може виконувати оцінку нерухомості за вигідною вартістю будь то в Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Дніпрі або в іншому місті України.