(068)668-97-90; (044)592-75-16

Оцінка для оподаткування

13.02.2017

налоговая оценка

В яких випадках потрібна оцінка для оподаткування

Незалежну експертну оцінку, яка виконується з метою сплати податків при продажу, даруванні, оформленні спадщини називають оцінкою для оподаткування. Іноді можна почути визначення податкова оцінка. Воно має такий же зміст і це просто спрощена назва.

Оцінка майна для продажу, дарування, спадщини фізичних осіб

Хоч один раз, але людині доводиться зіткнутися з експертною оцінкою. Ми купуємо нові квартири, машини, нерухомість, а при оформленні прав власності на такі об’єкти, ми зобов’язані виконати експертну оцінку. Оцінка виконується незалежним експертом. В результаті роботи, оцінювач визначає ринкову вартість майна. І за результатами його роботи, ми отримуємо ту вартість, від величини якої нам необхідно здійснити платежі державі.

Така схема є цілком логічною, адже визначити справедливу вартість повинен незацікавлений фахівець з відповідною кваліфікацією та практичним досвідом. Крім цього, такі угоди в корені відрізняються від покупок товарів з конкретним чеком і встановленої вартістю.

Податкова оцінка для юридичних осіб

Підприємства та фірми здійснюють операції зі своїм майном і при оформленні угод юридична особа повинна надати експертну оцінку об’єкта нотаріусові. У деяких випадках звіт може виконувати додаткову функцію юридичній особі, наприклад, підтверджувати вартість реальної угоди центрального відділення підприємства. На практиці таке зустрічається, якщо головний офіс знаходиться в іншій країні.

Такий вид оцінки застосовується не тільки під час операцій з нерухомістю та автопарком фірм, але часто можуть здійснюватися операції з масовим продажем лотів обладнання в період оновлення свого майна. Найчастіше таку оцінку виконують великі підприємства з великою кількістю інвентарних одиниць.

Висновки

Оцінка для оподаткування є популярним видом оцінки і може використовуватися як приватними особами, так і фірмами. Під час виконання податкової оцінки визначається ринкова вартість майна.

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар