(068)668-97-90; (044)592-75-16

Експертна оцінка автомобіля та спецтехніки

Виконуємо роботи з оцінки вартості автомобілів та будь-яких інших колісних транспортних засобів і спецтехніки

Які документи потрібно надати для оцінки вартості транспортних засобів?

  • Копія технічного паспорта на транспортний засіб
  • Копія паспорта власника транспортного засобу

Експертну оцінку транспортних засобів може виконати оцінювач, в якого є кваліфікаційне свідоцтво за напрямом 1.3 «Оцінка колісніх транспортних засобів»

Коли потрібно робити експертну оцінку автомобіля

  • Для ведення бухгалтерської звітності – постановка / зняття з обліку колісного транспортного засобу
  • Здійснення цивільно-правових угод з транспортним засобом
  • Отримання застави у банку
  • Для митниці
Вартість оцінки автомобіля – від 350 грн за одну одиницю. Ціна може бути нижче, в разі, якщо до оцінки представлено кілька одиниць транспорту. Оцінка для митниці від 1500 грн. З орієнтовними цінами на всі наші послуги, ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням

Для консультації, залишайте свій контактний номер і ми в найкоротший термін з вами зв’яжемося:

Коротка інформація про оцінку авто

Найчастіше звіт про оцінку авто потрібен, щоб визначити величину податків під час операцій, для розмитнення, під час здійснення бухгалтерських переоцінок організацій, для постановки машини на баланс, у випадках різних судових суперечок і в багатьох інших ситуаціях.

Оцінювач з напрямом свідоцтва «Оцінка колісних транспортних засобів» має право оцінювати автівки.

Перед початком робіт фахівець повинен оглянути оцінювану машину. Це дозволить виявити пошкодження, звірити VIN код і номер кузова з даними техпаспорту. А також, заповнити таблицю огляду транспортного засобу, зняти показання пробігу з одометра і зробити фотографії автомобіля і його елементів.

Експертна оцінка автівки визначається за методом порівняння. Методика оцінки авто рекомендує в якості інформаційного джерела про аналог використовувати автотоварознавчий бюлетень, який містить ціни на популярні марки автомобілів різних комплектацій і років випуску. Крім цінової інформації в Бюлетені є коефіцієнти, які дозволяють виконати розрахунки. Іноді фахівець може скористатися даними з інтернету з оголошеннями про продаж аналогічних машин. Середня розрахована вартість з обраних публікацій виступає в якості основи, її потрібно відкоригувати, щоб визначити вартість авто.

Крім коригувань на відмінності в пробігу, потрібно враховувати наявні пошкодження або їх відсутність. При розрахунку вартості колісного транспортного засобу, потрібно застосовувати таблицю з показниками, які показують на яку величину потрібно змінити базову вартість машини. Ці показники дуже зручні і страхують оцінювача. Наприклад, якщо кузов авто вражений корозією, то вартість потрібно зменшити на 4%. Саме тому настільки важливий ретельний огляд автомобіля. Це явна перевага перед визначенням стану в оцінці обладнання, коли потрібно самостійно визначити фізичний знос за результатами огляду.

Знання марок автомобілів і їх характеристик допомагають експерту оперативно і якісно складати звіт за оцінкою машини.

Фахівці оцінювачі можуть залучатися до оцінювання пошкоджених в ДТП автомобилів. В основному така оцінка для визначення збитку використовується з метою надання звітів в страхові компанії.

Оцінка автомобіля може бути виконана як в Києві, так і в абиякому місті України.

Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше