(068)668-97-90; (044)592-75-16

Оцінити майно за лічені хвилини !?

Оцінка майна – співвідношення ціни і якості послуг

Реальна ситуація на ринку експертної оцінки майна

Ринкова економіка і висока конкуренція стає стимулом для виставлення конкурентних цін, виконання роботи в мінімальні стислі терміни і в той же час якісно. Зараз всіх цікавить послуга, виконана «вчора» і за розумну ціну. Однак, клієнт теж повинен розуміти, що існує баланс між ціною і якістю виконання робіт. Якщо, купуючи товар, людина може шукати найнижчу ціну (ризикуючи при цьому отримати менший термін гарантії, невелику вм’ятину або подряпину на корпусі і затримку з доставкою), то цікавлячись інтелектуальними послугами, не професіоналові важко зробити висновок про якість виконаної роботи. Розповімо про реальні випадки в експертній оцінці майна.

Зараз можна зустріти ціни на послуги в 2 рази нижче ринкових. У цьому випадку відразу можна запідозрити, що щось недобре. Адже замість виконаного звіту за визначенням вартості майна, можна отримати 2 аркуша паперу з вартістю, не підтвердженою виконаними розрахунками. Не кожен нотаріус захоче приймати таку роботу, та й анулюються такі звіти легко за допомогою спеціальних перевірок, які називаються рецензіями на звіт.

Що таке попередня оцінка і в чому її суть?

Так як же фахівці можуть визначити у скільки вони оцінять майно? Давайте розглянемо на конкретному прикладі за типовим питання: «у скільки оціните нерухомість в Києві в районі метро Золоті Ворота?». Справа в тому, що попередньо озвучити суму оцінювач може, але це буде дуже умовна величина. Адже повноцінного обстеження і огляду об’єкта не проводилося, а фахівець в такому випадку озвучує величину орієнтуючись в цінах на ринку. Надалі, в разі, якщо він же і буде складати звіт, розрахована вартість може відрізнятися від озвученої. Це як раз і спростовує можливість п’ятихвилинної оцінки. Крім цього, за 5 хвилин скласти грамотний звіт про оцінку нереально.

Розглянемо інший приклад – оцінка машини. З одного боку може здатися, що тут все простіше, адже є спеціальний інформаційний бюлетень, в якому публікуються ціни на автомобілі, в ньому ж є і коригувальні коефіцієнти. Але без заповнення акта огляду авто експертом, визначити точну вартість не вийде. У цьому випадку теж можна розраховувати тільки на попередню приблизну цифру.

Навіть після виконання розрахунків, оцінювачу знадобиться час на написання звіту про оцінку. З орієнтовними термінами на виконання робіт ви можете ознайомитися в статті.

Висновки

За 5 – 15 хвилин оцінювач не зможе визначити точну цифру, а лише озвучить приблизну вартість, на яку може розраховувати замовник. Остаточний результат буде тільки після проведеного розрахунку вартості.Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар