(068)668-97-90; (044)592-75-16

Експертна оцінка для суду

Оцінка майна під час судових розглядів

Виникають такі ситуації, коли на договірних відносинах не виходить вирішити суперечку. Обидві сторони займають свою позицію і не йдуть на поступки. Ця ситуація трапляється під час розлучення подружжя, неповернень грошей позичити особі (чи кредитору). У таких випадках, виникає необхідність в проведенні експертної оцінки для визначення справедливої ринкової вартості для чесного розділу або повернення коштів другого учасника.
Іноді виникає необхідність у визначенні величини збитку постраждалій особі в результаті фальсифікацій і продажу майна за підробленими документами. У таких випадках для вказівки обґрунтованої величини втрат, залучається оцінювач.

Процес проведення оцінки для суду

Незалежна експертна оцінка будинку або квартири під час судових спорів повинна проводитися незалежним експертом – оцінювачем. Професійно кваліфікаційне свідоцтво підтверджує достатній рівень знань фахівця і дозволяє складеним їм звітом бути законним і мати юридичну силу.
У процесі складання звіту, фахівець повинен виїхати на огляд об’єкта. Але не завжди є можливість попадання в квартиру, в таких випадках це вноситься в звіт і він буде мати деякі припущення виконавця і містити обмежувальні умови.
В аналогічних ситуаціях, наприклад при розлученнях та розподілі майна, може виконуватися незалежна експертна оцінка автомобіля для суду. У цьому випадку, оцінювачу потрібно провести огляд транспортного засобу і скласти акт огляду, щоб визначити і виявити пошкодження, зафіксувати показники пробігу автомобіля – зняти дані одометра.
Крім цього, в суди можуть подаватися звіти про величину принесеного збитку майну. Це пожежі, затоплення сусідів (у випадках з квартирами). В цьому випадку фахівцеві важливо мати інформацію про стан до і після події. Це дозволить обґрунтовано розрахувати завдані збитки майну.
У судових органах може бути використана оцінка автомобіля після ДТП. Одна з постраждалих сторін може бути незгодна з величиною сплаченого страхового випадку і буде наполягати на проведенні незалежної експертної оцінки машини для пред’явлення звіту в судових органах.

Рецензія до звіту про оцінку

У деяких випадках може бути необхідно пред’явлення не тільки звіту про визначення вартості майна, але і рецензії на нього. Цей документ виконується з метою підтвердження професійності звіту, рецензію виконує сторонній оцінювач з практичним досвідом від двох років.
Ми займаємося складанням звітів про оцінку для судів. Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним способом – залишити заявку або зв’язатися за телефонами.Оцінка квартири, будинку

Оцінка квартири, будинку

Детальніше

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

Детальніше

Оцінка земельних ділянок

Оцінка земельних ділянок

Детальніше

Оцінка обладнання

Оцінка обладнання

Детальніше

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Оцінка автомобілів та спецтехніки

Детальніше

Переоцінка основних засобів

Переоцінка основних засобів

Детальніше

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Оцінка ЦМК, бізнесу та корпоративних прав

Детальніше

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Оцінка НМА, інтелектуальної власності

Детальніше

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар