(068)668-97-90; (044)592-75-16

Експертна оцінка для суду

18.02.2017

Оцінка майна під час судових розглядів

Виникають такі ситуації, коли на договірних відносинах не виходить вирішити суперечку. Обидві сторони займають свою позицію і не йдуть на поступки. Ця ситуація трапляється під час розлучення подружжя, неповернень грошей позичити особі (чи кредитору). У таких випадках, виникає необхідність в проведенні експертної оцінки для визначення справедливої ринкової вартості для чесного розділу або повернення коштів другого учасника.
Іноді виникає необхідність у визначенні величини збитку постраждалій особі в результаті фальсифікацій і продажу майна за підробленими документами. У таких випадках для вказівки обґрунтованої величини втрат, залучається оцінювач.

Процес проведення оцінки для суду

Незалежна експертна оцінка будинку або квартири під час судових спорів повинна проводитися незалежним експертом – оцінювачем. Професійно кваліфікаційне свідоцтво підтверджує достатній рівень знань фахівця і дозволяє складеним їм звітом бути законним і мати юридичну силу.
У процесі складання звіту, фахівець повинен виїхати на огляд об’єкта. Але не завжди є можливість попадання в квартиру, в таких випадках це вноситься в звіт і він буде мати деякі припущення виконавця і містити обмежувальні умови.
В аналогічних ситуаціях, наприклад при розлученнях та розподілі майна, може виконуватися незалежна експертна оцінка автомобіля для суду. У цьому випадку, оцінювачу потрібно провести огляд транспортного засобу і скласти акт огляду, щоб визначити і виявити пошкодження, зафіксувати показники пробігу автомобіля – зняти дані одометра.
Крім цього, в суди можуть подаватися звіти про величину принесеного збитку майну. Це пожежі, затоплення сусідів (у випадках з квартирами). В цьому випадку фахівцеві важливо мати інформацію про стан до і після події. Це дозволить обґрунтовано розрахувати завдані збитки майну.
У судових органах може бути використана оцінка автомобіля після ДТП. Одна з постраждалих сторін може бути незгодна з величиною сплаченого страхового випадку і буде наполягати на проведенні незалежної експертної оцінки машини для пред’явлення звіту в судових органах.

Рецензія до звіту про оцінку

У деяких випадках може бути необхідно пред’явлення не тільки звіту про визначення вартості майна, але і рецензії на нього. Цей документ виконується з метою підтвердження професійності звіту, рецензію виконує сторонній оцінювач з практичним досвідом від двох років.
Ми займаємося складанням звітів про оцінку для судів. Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним способом – залишити заявку або зв’язатися за телефонами.

Ссылка на основную публикацию
Опублікувати коментар